بخش آب
1396/12/21 18:40:00
در جلسه امروز شورای اقتصاد تصویب شد؛
استفاده از فاينانس براي ايجاد انتقال و فاز دوم تصفيه‌خانه شهر بيرجند/ استفاده از تسهيلات مالي خارجي براي احداث سد و نيروگاه بختياري
در جلسه امروز شورای اقتصاد درخواست‌های وزارت نیرو در خصوص استفاده از فاينانس براي ايجاد انتقال و فاز دوم تصفيه‌خانه شهر بيرجند، استفاده از فاينانس براي طرح‌هاي سد دشت پلنگ و سد باغان و استفاده از تسهيلات مالي خارجي براي احداث سد و نيروگاه بختياري و... پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، جلسه شورای اقتصاد ظهر امروز(دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار شد.
در اين جلسه كه وزراي علوم، تحقيقات و فناوري، صنعت، معدن و تجارت، نيرو، امور اقتصادي و دارايي، رييس سازمان برنامه و بودجه، معاون علمي و فناوري رييس جمهور، رييس كل بانك مركزي و رييس اتاق بازرگاني ايران نيز حضور داشتند درخواست‌هاي برخي دستگاه‌هاي اجرايي مطرح شد كه پس از بحث و تبادل نظر به تاييد شوراي اقتصاد رسيد.
اصلاح مصوبه شوراي اقتصاد درخصوص طرح‌هاي توسعه نيروگاه آبي گتوند عليا، احداث سد و نيروگاه چرمشير، استفاده از فاينانس براي ايجاد انتقال و فاز دوم تصفيه‌خانه شهر بيرجند، استفاده از فاينانس براي طرح‌هاي سد دشت پلنگ و سد باغان و استفاده از تسهيلات مالي خارجي براي احداث سد و نيروگاه بختياري از جمله درخواست‌هاي وزارت نيرو بود كه پس از بحث و بررسي به تصويب رسيد.
 

  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر