بخش عمومي
1397/03/21 14:06:00
با شعار محوری مديريت مصرف و تقاضا؛
نخستين جشنواره نيرو و رسانه برگزار می‌شود
دفتر روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت نيرو نخستين جشنواره «نيرو و رسانه» را با شعار محوری «مديريت مصرف و تقاضا» برگزار می‌کند.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، این وزارتخانه در راستای توسعه مشارکت رسانه‌ها در نیل به اهداف اصلاح شیوه مصرف و سبک زندگی شهروندان، جلب اعتماد عمومی و اطلاع رسانی به هنگام و صادقانه و همچنین ارج نهادن به تلاش‌های سازنده اصحاب رسانه در این صنعت، در نظر دارد نخستین جشنواره «نيرو رسانه» را با شعار محوری «مديريت مصرف و تقاضا» برگزار كند.
بدین منظور صاحب‌نظران، فعالان عرصه رسانه و علاقمندان می‌توانند آثار خود را در قالب تیتر، گزارش، مصاحبه، طرح، اینفوگرافی، طنز و کاریکاتور، سرمقاله و یادداشت، مقاله، عکس و گرافیک و صفحه آرایی و موشن گرافی ارسال کنند.
«توسعه انرژي‌هاي نو»، «مديريت مصرف انرژي»، «ديپلماسي آب و انرژي»، «تعادل بخشي آب‌هاي زيرزميني»، «اقتصاد مقاومتي و حمايت از توليد ملي در صنعت آب و برق»، «مديريت به‌هم پيوسته منابع آب، خاك، انرژي و پسماند»، «نقش علوم اجتماعي در مديريت آب و برق»، «سازگاري با كم‌آبي و مديريت مصرف آب»، «اقتصاد دانش بنيان در صنعت آب و برق»، «استفاده از پساب و بازچرخاني آب»، «آمايش سرزميني براساس آب» و «مديريت تقاضاي آب و انرژي» به عنوان محورهای نخستين جشنواره نيرو و رسانه در نظر گرفته شده است.
علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را که در بازه زمانی یکم شهریورماه سال 96 تا 31 مردادماه سال جاری در يكي از رسانه‌هاي رسمي، مكتوب و ديداري و شنيداري تولید و منتشر شده است را از بیستم خردادماه تا پانزدهم شهریورماه امسال از طریق وب سایت جشنواره به نشانی pr.moe.gov.ir ارسال کنند.
هر شركت كننده مي‌تواند در هر رشته دو اثر منتخب خود را برای جشنواره ارسال کند و شرکت کنندگان مي‌توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 81606088 – 021 دبيرخانه جشنواره تماس حاصل فرمايند.
گفتنی است مراسم اختتامیه و اهداي جوايز به برگزيدگان، پس از داوري توسط خبرگان در نيمه دوم مهرماه امسال برگزار خواهد شد.

  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر