بخش آب
1397/02/25 16:54:58
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا تاکید کرد:
لزوم توجه مدیران به پایش کمی پارامترهای مختلف صنعت آب
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا بر لزوم توجه مدیران به پایش کمی پارامترهای مختلف به صورت مستمر با بازه های زمانی فشرده تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "عباس سروش" در چهل و سومین گردهمایی مدیران ارشد بخش آب کشور اظهار داشت: خروجی اقدامات ما باید مشخص باشد و ضمن دقت در انجام تکالیف خود، نتیجه اقدامات در بهبود شرایط حکمرانی و مدیریت آب کشور ملموس باشد.
وی با تاکید بر اینکه باید پایش کمی پارامترهای مختلف به صورت مستمر و فواصل زمانی فشرده مورد توجه قرار گیرد، گفت: اگر عملکرد ما مبتنی بر پایش و ثبت آمار و ارقام قابل محاسبه نباشد، در انجام وظایف راه به جایی نبرده و امکان حل معضلات وجود ندارد.
سروش پایش پیشرفت‌ها، عمل به سخنان و در میان گذاشتن چالش‌ها با مردم را از عوامل موفقیت و تحقق اهداف دانست و گفت: تکیه بر اعداد واقعیت ها را هویدا می‌کند و باعث می‌شود که تصمیمات بهتری نسبت به مسائل پیشرو اتخاذ کرد.
وی در پایان گفت: همه مدیران لازم است که در حیطه مسئولیت خود، بر اساس اسناد بالادستی کشور و اولویت‌های تعیین شده برای بخش آب کشور، هماهنگی های لازم را با حوزه ستادی وزارت نیرو و 
شرکت مدیریت منابع آب داشته باشند.
  • خبرنگار: عبدالله اسکویی
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر