بخش عمومي
1393/10/17 15:33:00
امروز صورت گرفت؛
آغاز به‌کار همایش سراسری گزینش‌گران وزارت نیرو
گزینش‌گران افزون‌بر بازنگری خلاقانه در فعالیت خود، باید در ارتقای دانش و تقویت باطن اسلامی و اعتقادی خود نیز فعال باشند.
همایش سراسری گزینش‌گران وزارت نیرو امروز (چهارشنبه) در سالن همایش‌های ستادی این وزار‌ت‌‎خانه آغاز به کار کرد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در آیین گشایش این همایش دو روزه، آیت‌الله "کاظم صدیقی" امام‌جمعه موقت تهران با تاکید بر توجه گزینش‌گران بر اصل صداقت، اظهار داشت: براساس تاکید اسلام، برترین نوع خدمت و مدیریت، آگاهی مدیران از زیرمجموعه خود و ایجاد ارتباط ارگانیک و پیوستگی قلبی با زیرمجموعه است که این موضوع طرح کلی حکومت‌داری در اسلام است.
وی افزود: قرآن شریف یک مطالبه عمومی از ملت دارد که امانت باید به اهل آن سپرده شود؛ در حکومتی نیز که می‌خواهد رهایی‌بخش و تجلی کفایت حق تعالی باشد، باید توجه شود مسئولیت‌ها به انسان‌های لایق و شایسته این امانت واگذار شود.
در ادامه "اسداله وطنی" دبیر هیات عالی گزینش کشور با اشاره بر فرمان امام خمینی (ره) به‌عنوان اصل محوری در گزینش، گفت: در زمان حاضر نیز مرور فرمان امام نکته‌های بدیع و تازه‌ای را برای مدیران و مسئولان این بخش دارد و این فرمان به‌عنوان یک شاخص برای ما مطرح است.
وی با تاکید بر بازنگری و به‌روزرسانی مصاحبه‌ها و پرسش‌های مطرح‌شده در مراحل گزینش، ادامه داد: گزینش‌گران افزون‌بر بازنگری خلاقانه در فعالیت خود، باید در ارتقای دانش و تقویت باطن اسلامی و اعتقادی خود نیز فعال باشند.
همچنین مهندس "احمد نیک‌فر" دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت نیرو، در این همایش گفت: این همایش افزون‌بر گرامی‌داشت 15 دی‌ماه سالروز تشکیل هسته‌های گزینش، با هدف به‌روزرسانی آموزشی گزینش‌گران صنعت آب و برق برگزار می‌شود.
وی افزود: پايش نیروی انسانی ازجمله مواردي است كه تاكنون در حد انتظار موفق نبوده است و باید پايش‌هاي لازم براي ارتقاي سلامت اداري انجام و رویکرد نوینی در این زمینه اتخاذ شود.
  • خبرنگار: امير جعفري آزاد
  • منتشر کننده: fallah