بخش عمومي
1394/01/01 02:47:00
وزیر نیرو در پیام نوروزی اعلام کرد:
تداوم تامین آب و برق مستلزم تلاش مضاعف همکاران و همراهی مردم
سالي که گذشت، با همه فراز و نشیب‌ها، با همت و تلاش شما همکاران در شرايطي به پايان رسيد که از يک طرف با تامين مستمر و بدون وقفه آب و برق در سطح کشور در طول سال و از طرف ديگر با بهره‌برداري از طرح‌هاي عمراني حوزه آب و آبفا و برق و انرژي قرین و همراه بود.
وزیر نیرو در پیام نوروزی خطاب به همکاران صنعت آب و برق، ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو، تداوم تامین آب و برق در سال 94 به‌ویژه تابستان پیش رو را مستلزم تلاش مضاعف صنعت‌گران آب و برق و همراهی و همکاری آگاهانه و مسئولانه مردم دانست.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، متن پیام نوروزی مهندس "حمید چیت‌چیان" به شرح زیر است.
"همکاران گرامی صنعت آب و برق؛
حلول سال نو و بهار پرطراوت، این نشانه قدرت لايزال الهي و تجديد حيات طبيعت که با نام و ياد حضرت فاطمه‌الزهرا (س) نیز مقارن است را به همه شما عزیزان در مجموعه بزرگ صنعت آب و برق تبريک و تهنيت عرض نموده و سالي سرشار از برکت و معنويت از درگاه خداوند متعال براي‌تان مسئلت مي‌نمايم.
سالي که گذشت و از سوي مقام معظم رهبري به‌عنوان "سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي" مزین شده بود، با همه فراز و نشیب‌ها، با همت و تلاش شما همکاران در شرايطي به پايان رسيد که از يک طرف با تامين مستمر و بدون وقفه آب و برق در سطح کشور در طول سال و از طرف ديگر با بهره‌برداري از طرح‌هاي عمراني حوزه آب و آبفا و برق و انرژي قرین و همراه بود. لذا لازم می‌دانم مراتب تشکر و قدرداني صمیمانه خود را از يکايک شما عزيزان ابراز نمايم.
همکاران گرامي، بخش بزرگي از کشور همچنان با خشک‌سالي شديد مواجه است. تامین آب و برق در تابستان سال آینده با توجه به ادامه وضعيت نامطلوب متاثر از کاهش نزولات جوي و تغيير اقليم و همچنين عدم تعادل درآمدها و هزينه‌هاي صنعت، نیازمند تلاش بیشتر شما عزیزان، ارتقای آگاهی‌های عمومی نسبت به ابعاد جهانی و ملی بحران آب و انرژی و جلب همکاری و همراهی آگاهانه و مسئولانه مردم عزیزمان در اجرای برنامه‌های مدیریت مصرف آب و برق بوده و تلاش مضاعف و خستگي‌ناپذير و احساس مسئولیت بیشتر همه ما خدمت‌گزاران مردم در مجموعه وزارت نیرو را مي‌طلبد که به لطف پروردگار برای گذر از اين آزمون الهی نيز امید فراوان داریم.
بار ديگر از خداوند منان سالي سرشار از کاميابي و سلامت در پرتو عنايات حضرت ولي عصر (عج) براي همه شما و خانواده محترمتان خواستارم."
حمید چیت‌چیان
وزیر نیرو
  • خبرنگار: امير جعفري آزاد
  • منتشر کننده: fallah