بخش مناسبت ها
1396/09/08 15:20:10
برگزاری هفدهمین دوره مسابقات سراسری شطرنج برادران وزارت نیرو در گیلان
هفدهمین دوره مسابقات شطرنج وزارت نیرو در بخش مردان از تاریخ 30 آبان الی4 آذر با شرکت 177 بازیکن در قالب 32 تیم از 15 استان کشور برگزار شد.

هفدهمین دوره مسابقات شطرنج وزارت نیرو در بخش مردان از تاریخ 30 آبان تا 4 آذر با شرکت 177 بازیکن در قالب 32 تیم از 15 استان کشور برگزار شد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، هفدهمین دوره مسابقات سراسری شطرنج برادران وزارت نیرو با حضور مالک حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو و مسئولین استانی به میزبانی آب و فاضلاب شهری استان گیلان در هتل سپیدکنار انزلی با اهدا لوح سپاس و کاپ قهرمانی به کار خود پایان داد. این دوره از مسابقات به روش سوئیسی و در 7 دور برگزار شد.

در این دوره از مسابقات تیم شطرنج شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان متشکل از آقایان؛ میرعباس بحری، محمد علی عطایی فر، علی تقی زاده، حسن قاسمی، سید مصطفی موسوی به مربی گری میرحامد موسویان توانست به مقام اول دست پیدا کند. در بخش انفرادی نیز آقایان میرعباس بحری و محمد علی عطائی فر به ترتیب در میزهای شماره 1 و 2 به مقام اول دست یافتند.  
همچنین تیم‌های شطرنج آب منطقه ای گیلان و برق منطقه ای خوزستان به ترتیب مقام‌های دوم  و سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.
  • خبرنگار: حسين اميدخواه
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر