بخش برق
1396/12/19 13:26:31
معرفی مدیرعامل جدید شركت مديريت توليد برق خليج فارس
با حضور معاون راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، کرامت کمالی به عنوان مدیرعامل شرکت تولید برق خلیج فارس معرفی شد.
با حضور معاون راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، کرامت کمالی به عنوان مدیرعامل شرکت تولید برق خلیج فارس معرفی شد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، با حضور عبدالرسول پیشاهنگ معاون راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی و مدیران ارشد برق و نیروگاه‌های هرمزگان، کرامت کمالی به عنوان مدیرعامل شرکت تولید برق خلیج فارس معرفی شد.
در این مراسم عبدالرسول پیشاهنگ با بیان اینکه تابستان امسال نیروگاه‌های کشور با آمادگی 99 درصد رکورد جدیدی را ثبت کردند، اظهار داشت: سعی و تلاش شما با وجود تنگنای مالی و افزایش ده درصدی برق استان ستودنی است و حاصل این زحمات نوید بخش رونق صنایع است.
معاون راهبری تولید شرکت مادر تخصصی بیان داشت: این موفقیت 99 درصد آمادگی، در 645 واحد نیروگاهی در 85 نیروگاه کشور با تلاش کارکنان و پشتوانه خانواده همکاران انجام پذیرفت.
پیشاهنگ خواستار کاهش مصرف آب و برق با استفاده از تکنولوژی‌های کم مصرف و استفاده از الگوهای مناسب مصرفی در نیروگاه‌ها است تا از این طریق بتوانیم خود را به استانداردهای جهانی نزدیک کنیم.
معاون راهبری تولید در ادامه سخنان خود از مدیران خواست که اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار دهند و به سرمایه‌های انسانی به عنوان با ارزش‌ترین دارایی شرکت‌ها نگاه کنند و با مدیران ارشد استانی و کشوری در تعامل نزدیک باشند.
وی افزود: بحث محیط زیست در نیروگاه‌ها باید به صورت جدی پیگیری شود تا بتوان انرژی پاک را به مردم تحویل دهیم و باید تلاش کنیم تا خروجی‌های اضطراری در نیروگاه‌ها را به زیر یک درصد برسانیم و با کاهش مصرف داخلی کمکی شایانی به اقتصاد شرکت‌ها نماییم.
پیشاهنگ ادامه داد:  افزایش آمادگی تولید باید جزو برنامه‌های اصلی نیروگاه‌های کشور قرار بگیرد و تمام موانع در مسیر تولید برق باید برداشته شود.
معاون راهبری تولید گفت: باید در بحث صرفه جویی هزینه‌هایی را برای تکنولوژی‌های کم مصرف اختصاص دهیم و کاری کنیم تا مصرف انرژی در صنایع به حداقل خود برسد و با برنامه ریزی صحیح بتوانیم انرژی‌های ارزان را به مردم ارائه دهیم.
در پایان مراسم حکم انتصاب احمد سایانی به عنوان سرپرست شرکت مدیریت تولید برق خلیج فارس و حکم انتصاب کرامت کمالی به عنوان مدیر عامل شرکت تولید برق خلیج فارس اهدا شد.
  • خبرنگار: مهدی عارفه
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر