بخش انرژي
1397/02/08 13:48:00
مديركل روابط‌ عمومي و اطلاع رساني وزارت نيرو:
مصرف استاندارد انرژی در کشور رعایت نمی‌شود/ ضرورت رعايت اخلاق حرفه‌اي در حوزه اطلاع‌رساني
مديركل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت نيرو در دومين همايش مديران روابط عمومي صنعت برق حرارتي، گفت: صنعت آب و برق بايد به مباحث فرهنگ‌سازي و تبيين روان‌شناختي و مخاطب شناسي ورود پيدا كند.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، صدیقه ببران در دومين همايش مديران روابط عمومي صنعت برق حرارتي با تاكيد بر لزوم صرفه‌جويي در مصرف انرژي، گفت: هم در حوزه انرژی و هم در حوزه آب متاسفانه مصرف استاندارد نداریم و بيش از حد مصرف مي‌كنيم.
وی با اشاره به کمبود بارش‌ها در سطح كشور، گفت: امسال به دليل افت بارندگی‌ها با كاهش چهار هزار مگاواتي توليد برق در نيروگاه‌هاي برقابي مواجه خواهيم بود.
ببران ايجاد فضاي رقابتي، اشراف به حوزه رسانه‌هاي نوين و فضاي سايبري را از ويژگي‌هاي مهم مديران روابط عمومي برشمرد و گفت: رعايت اخلاق حرفه‌اي در حوزه اطلاع رساني از اهداف سازماني است و اين حرفه نيازمند خلافيت و نوآوري است.
مديركل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت نيرو خاطرنشان کرد: بخش رسانه‌اي و افكار عمومي براي ما مهم است و بايد تلاش كنيم تا اقدامات و فعاليت‌هاي وزارت نيرو و شركت‌هاي زيرمجموعه‌اش به درستي توسط رسانه‌ها منتقل شود.
 


  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر