بخش آب و فاضلاب
1397/05/14 14:02:00
با حکمی از سوی مدیرعامل آبفای استان تهران
معاون مهندسی و توسعه آبفای استان تهران منصوب شد
با حکمی از سوی مدیرعامل آبفای استان تهران، سیدعلیرضا ساداتی‌فر به عنوان معاون مهندسی و توسعه این شرکت منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، محمدرضا بختیاری، مدیرعامل آبفای استان تهران در آیین معرفی معاون جدید این شرکت با بیان این‌که در نظر داریم به منظور انسجام بیش‌تر فعالیت‌ها، ساختار معاونت مهندسی و توسعه را دگرگون کنیم گفت: یکی از مشکلات اجرای پروژه‌های شرکت آب و فاضلاب استان تهران، پراکندگی انجام مطالعات است که امیدواریم با حضور ساداتی‌فر این مشکل برطرف شود.
وی ادامه داد: پذیرفتنی نیست که در شرکتی با حجم کاری آبفای استان تهران، متولی انجام مطالعات طرح‌ها مشخص نباشد. بختیاری ادامه داد: ان شاالله معاونت مهندسی و توسعه در آینده نزدیک نقش پررنگ‌تری در فعالیت‌ها و پروژه‌های شرکت داشته باشد؛ چراکه باور دارم نیروهای متخصص و مجربی در این حوزه فعالیت می‌کنند.
مدیرعامل آبفای استان تهران در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ضرورت تدوین برنامه کاری برای افق‌های بلندمدت خاطرنشان کرد: باید مشخص شود چه کارها و اقداماتی را شرکت‌های زیرمجموعه انجام می‌دهند و چه اموری را باید ستاد پیگیری و اجرا کند تا از موازی‌کاری و اتلاف منابع پرهیز شود.
وی سیدعلیرضا ساداتی‌فر را مدیری پرتلاش، خوش‌فکر و متدین نامید که طرح‌های کلانی را در حوزه آب کشور مدیریت کرده و به انجام رسانده است.
پس از سخنان مدیرعامل آبفای استان تهران، ساداتی‌فر معاون جدید مهندسی و توسعه شرکت با قدردانی از اعتمادی که مدیرعامل به او داشته است، ابراز امیدواری کرد با حمایت مدیرعامل و همکاری و همدلی بدنه این معاونت بتواند جایگاه این معاونت را ارتقا دهد.
  • خبرنگار: رویا مرادی زاده
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر