بخش آب
1397/06/21 17:09:00
رفع تصرف بیش از 5 هزار مترمربع از اراضی بستر رودخانه فرحزاد در تهران
مدیر امور آب تهران بزرگ از آزادسازی مساحت بیش از 5 هزار مترمربع از بستر رودخانه فرحزاد در اراضی جاده قدیم امامزاده داوود از توابع شهرستان تهران با اخذ حکم قضائی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، "علیرضا نیکنام" با اعلام این خبر گفت: امور آب تهران بزرگ با کسب یک فقره دستور قضائی صادره از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس و حضور کارشناسان آب های سطحی، حقوقی و گشت و بازرسی این امور و نظارت نمایندگان انتظامی، با استفاده از تجهیزات مهیا شده نسبت به قلع و قمع ساخت و ساز غیر مجاز در بستر رودخانه فرحزاد شامل دیوارکشی اقدام نموده است.
وی افزود: با انجام این عملیات 5 هزار  مترمربع از بستر رودخانه فرحزاد در اراضی جاده قدیم امامزاده داوود از توابع شهرستان تهران آزادسازی شد.
مدیر امور آب تهران بزرگ با هشدار نسبت به لزوم هوشیاری مردم به هنگام انجام معاملات در نزدیکی رودخانه ها گفت: افرادی که قصد انجام معامله در نزدیکی رودخانه ها را دارند حتما پیش از انجام معامله از شرکت آب منطقه ای تهران استعلامات لازم اخذ کنند تا در آینده متحمل هیچگونه ضرر و زیان نشوند.
نیکنام در پایان ضمن قدردانی از تلاش و زحمات شبانه روزی ماموران امور منابع آب درخصوص انجام صحیح وظایف قانونی خود تاکید کرد: امور منابع آب تهران بزرگ به عنوان متولی آب در حوزه عملکرد شهرستان و به عنوان نماینده شرکت آب منطقه ای تهران با جدیت و بر اساس قانون نسبت به برخورد با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیرزمینی اقدام و اهتمام جدی خواهد داشت.


  • خبرنگار: نرگس شیخ الاسلام
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر