بخش برق
1397/06/31 15:20:00
با صدور پیامی از سوی اردکانیان صورت گرفت؛
تقدیر وزیر نیرو از تلاشگران صنعت برق ایران
وزیر نیرو با صدور پیامی از تمامی مدیران و همکاران تلاشگر صنعت برق ایران به جهت عبور سربلند از دوره اوج مصرف برق تابستان سال جاری تقدیر به عمل آورد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، متن پیام رضا اردکانیان به شرح ذیل است:
«مدیران و همکاران تلاشگر صنعت برق ایران
سخت‌کوشی و تلاش بی وقفه و مدیریت متعهدانه شما در آماده‌سازی به موقع و مطلوب نیروگاه‌ها و شبکه‌های انتقال و توزیع و همچنین اجرای سیاست‌های مدیریت مصرف، موجب گردید صنعت برق ایران، سربلند از دوره اوج مصرف برق تابستان سال جاری عبور نماید.
این موفقیت ارزشمند در شرایطی حاصل شد که تابستان سال 1397، از یک سو به دلیل افزایش قابل توجه دما و استمرار گرما در بازه زمانی نسبتا طولانی و از سوی دیگر، محدودیت در تولید نیروگاه‌های برق‌آبی، با شرایط ویژه‌ای همراه گردیده بود.
مایه بسی افتخار است که این امر مورد توجه منتخب ملت بزرگ ایران، ریاست محترم جمهور، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر روحانی قرار گرفته است و ایشان طی پیامی محبت‌آمیز، تقدیر و تشکر خود را بابت مدیریت و برنامه‌ریزی مناسب صنعت برق کشور برای گذر موفق از اوج مصرف تابستان 1397 ابلاغ فرمودند.
اینجانب نیز مجددا از شما همکاران محترم صمیمانه قدردانی می‌نمایم. امیدوارم با اتکای به این تجربه گران‌سنگ بتوانیم با اجرای دقیق برنامه تدوین شده برای عبور از شرایط اوج مصرف تابستان سال آتی، همچنان به نحو مطلوب ادای وظیفه نموده و موجبات رضایت مردم شریف ایران را فراهم آوریم.
همچنین به خاطر خواهیم داشت این مهم جز با همکاری گسترده و ستودنی آحاد هموطنان فهیم، سازمان‌ها و صنایع بزرگ، دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی و شرکت‌های همکار بخش خصوصی به انجام نمی‌رسید و لذا تمام تلاش خود را در جهت تقویت و ارتقای این همراهی همدلانه به کار خواهیم بست.
توفیق روزافزون مجموعه تلاشگران صنعت آب و برق را از خدواند متعال خواستارم.»

  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر