بخش عمومي
1397/07/03 13:44:09
همزمان با هفته دفاع مقدس؛
تمبر اختصاصی بسیج صنعت آب و برق رونمایی شد
تمبر اختصاصی بسیج صنعت آب و برق همزمان با هفته دفاع مقدس توسط سرلشکر حسین حسنی‌سعدی، جانشین فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیا (ص) رونمایی شد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور امیر سرلشکر حسین حسنی‌سعدی، جانشین فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیا(ص)، ستار محمودی، مشاور عالی وزیر نیرو و داوود طارمی، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو برگزار شد.
ستار محمودی، مشاور عالی وزیر نیرو در این مراسم با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی کشور حماسه‌های دیگری پیش رو است، تاکید کرد: امروز استکبار جهانی عملا با جنگ اقتصادی و روانی وارد مقابله با انقلاب ما شده و در تلاش برای بی‌اعتماد کردن مردم به مسئولان است.
وی تاکید کرد: امروز استکبار در این میدان درصدد است تا شانس خود را برای از بین بردن انقلاب اسلامی به شکل دیگری امتحان کند، ولی همانگونه که در دروان دفاع مقدس اجازه ندادیم ذره‌ای از خاک کشور در اختیار دشمن قرار بگیرد امروز هم در مقابل استکبار سر فرود نخواهیم آورد.
محمودی با تاکید بر اینکه بسیجیان بایستی راه‌کار عبور از این گلوگاه تاریخی باشند، ادامه داد: بسیجیان ما باید خود را به شیوه‌های بیان اجتماعی و ارتباط مردمی مجهز کنند و در عرصه‌های مختلف سنگ صبور باشند.
مشاور عالی وزیر نیرو خاطرنشان کرد: هم‌اکنون اقدامات نرم‌افزاری و غیرسازه‌ای از اهمیت بیشتری برخوردار است. امروز نیاز به تواضع، فروتنی، انتقادپذیری و ارتباط بیشتر میان مسئولان و مردم داریم.
وی افزود: بسیجیان ما در طول دوران دفاع مقدس با بازسازی و پایدار نگه داشتن تاسیسات خسارت دیده آب و برق کاملا آب‌دیده شده‌اند و در شرایط فعلی کشور نیز باید همین مسیر را در خدمات رسانی به مردم ادامه بدهند.
  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر