بخش آب
1397/08/02 11:56:00
مشاور وزیر نیرو در بازدید از مرزهای چذابه و شلمچه:
صنعت آب و برق زیرساخت‌های مناسبی در مرزهای ایران و عراق فراهم کرده است/ استقرار ۴۰ تانکر سیار آب‌رسانی در پایانه‌های مرزی خوزستان
مشاور وزیر نیرو و مسئول ستاد عتبات عالیات وزارت نیرو در بازدید از مرزهای چذابه و شلمچه گفت: در مرزهای ایران و عراق، زیرساخت‌های مناسبی از سوی صنعت آب و برق فراهم شده است.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سیدیعقوب محمد مرادی" در بازدید از مرزهای شلمچه و چذابه، با ابراز رضایت از زیرساخت‌های انجام شده، نحوه خدمت‌رسانی همکاران صنعت آب، برق و فاضلاب در پایانه‌های مذکور را مثبت ارزیابی کرد.
وی از خدمات آب‌رسانی و برق‌رسانی ستاد اربعین وزارت نیرو در مرزهای خروجی شلمچه و چذابه جهت تسهیل ارائه خدمات به زائران کربلا قدردانی و ابراز خرسندی کرد و گفت: تمامی مواکب در مرز چذابه از شبکه اصلی آب شهری و برق پایدار برخوردار شده و به فاضلاب شهری متصل شده‌اند.
مرادی تصریح کرد: همچنین در دو پایانه خوزستان تعداد ۴۰ تانکر سیار آب‌رسانی مشغول خدمات‌رسانی به زائران است.
مشاور وزیر نیرو با بیان اینکه همکاران صنعت آب و برق به‌طور شبانه‌روزی در خدمت زائران عزیز سیدالشهدا هستند، اظهار کرد: با توجه به ساماندهی صورت داده شده، انتظار می‌رود این امر رضایت‌مندی زائران را به دنبال داشته باشد.
  • خبرنگار: حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر