بخش آب و فاضلاب
1397/08/05 13:00:01
مدیر امور آب و فاضلاب شهری مهران اعلام کرد:
استقرار 35 تانکر آبرسانی سیار در پایانه مرزی مهران/ توزیع 150 هزار بسته آب میان زوار اربعین/ ارائه خدمات تا زمان بازگشت تمامی زائران ادامه خواهد داشت
مدیر امور آب و فاضلاب شهری مهران، گفت: در حال حاضر 35 تانکر آبرسانی سیار در پایانه مهران مستقر شده و به صورت شبانه روزی آب مورد نیاز موکب‌های مستقر در مسیر پایانه تا شهر بدره عراق را تامین می‌کنند.
سالم حسنی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، با اشاره به تجهیز دو حلقه چاه با آبدهی 6 لیتر در ثانیه برای خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی، گفت: در حال حاضر 35 تانکر آبرسانی سیار در پایانه مهران مستقر شده و به صورت شبانه روزی آب مورد نیاز موکب‌های مستقر در مسیر پایانه تا شهر بدره عراق را تامین می‌کنند.
وی افزود: همچنین در حال حاضر دو دستگاه آب بسته‌بندی کیسه‌ای به ظرفیت تولید سه هزار بسته آب در ساعت و نیز یک دستگاه تولید آب لیوانی به ظرفیت تولید سه هزار و 500 بسته آب لیوانی در ساعت در منطقه مستقر شده است.
مدیر امور آب و فاضلاب شهری مهران با تاکید بر اینکه آب تمامی موکب‌های مسیر با فشار مناسب تامین شده است، عنوان کرد: تاکنون حدود 150 هزار بسته آب در میان زوار توزیع شده است و خدمات این مجموعه تا زمان بازگشت تمامی زائران ادامه خواهد داشت.


  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر