بخش برق
1397/08/14 13:07:07
تازه‌های نمایشگاه هجدهم صنعت برق؛
صرفه‌جویی 15 میلیون دلاری یک شرکت خصوصی در تولید یوپی‌اس
مدیرعامل یک شرکت فعال در زمینه طراحی و ساخت مدارهای الکترونیکی، از صرفه‌جویی ارزی حدود 15 میلیون دلار در زمینه تولید یوپی‌اس و محصولات پاور در سال 96 و شش ماهه اول امسال خبر داد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "رامین عالمیان راد" مدیرعامل شرکت صنایع فرسام الکترونیک هیراد کیان که پنج سال است در زمینه تولید محصولات پاورالکترونیک فعالیت دارد، توانایی ساخت دستگاه‌های یوپی‌اس با ابعاد کوچک‌ به‌منظور افزایش میزان کارایی را از قابلیت‌های انحصاری این شرکت عنوان کرد و افزود: توسط متخصصان این شرکت برای نخستین بار در ایران اپلیکیشن گزارش‌گیری از راه دور برای دستگاه‌های یوپی‌اس طراحی شده و هم‌اکنون محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان صادر می‌شود.
وی ادامه داد: یوپی‌اس‌های هوشمند صاهیراد در ابعاد کوچک و وزن کم همراه با کارت SNMP و با قدرت کنترل از راه دور توسط اپلیکیشن تلفن همراه به کاربران ارائه می‌شود.
مدیرعامل شرکت خصوصی صاهیراد اضافه کرد: سامانه "محافظت با مه" صاهیراد (ضدسرقت) جهت استفاده در اماکن عمومی برای پیشگیری از سرقت با تولید مه غلیظ بر پایه آب و دستگاه تولید آب آشامیدنی از رطوبت هوا و تأمین انرژی برق از نور خورشید با نام تجاری سامانه ژوپیتر از جمله محصولات این شرکت است.
عالمیان راد افزود: شرکت صاهیراد به‌دلیل فعالیت‌های ویژه در زمینه تولید محصولات دانش‌بنیان موفق به اخذ عنوان شرکت «خلاق» از معاونت علمی ریاست جمهوری در مهرماه امسال شد.
شرکت صنایع فرسام الکترونیک هیراد کیان با برند تجاری «صاهیراد» با محور تولید محصولات پاورالکترونیک در سال 92 تاسیس شد و هم‌اکنون در زمینه طراحی و ساخت مدارهای الکترونیکی، مدارهای مبتنی بر میکرو کنترل، استابلایزر، اینورتر و یوپی‌اس‌های هوشمند فعالیت می‌کند.
  • خبرنگار: حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر