بخش برق
1397/12/02 10:09:00
با حضور معاون وزیر نیرو؛
یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر افتتاح شد
یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی صبح امروز با حضور معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، این رویداد بین‌المللی از صبح امروز به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا خواهد بود که در این دوره از نمایشگاه تمامی کالاها و خدمات مرتبط با انرژی خورشیدی، انرژی بادی، انرژی زمین گرمایی، بهره‌وری انرژی، بهینه‌سازی مصرف، صرفه‌جویی مصرف برق، صرفه‌جویی مصرف حامل‌های انرژی مانند نفت و گاز، تجهیزات کاهنده مصرف شرکت‌های مشاور مدیریت مصرف، شرکت‌های تولید کننده لوازم روشنایی کم مصرف و شرکت‌های پیمانکار ارائه خواهد شد.
نمایشگاه‌ بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی همچنین در این دوره میزبان شرکت‌های از 6 کشور چین، اتریش، آلمان، استرالیا، هلند و ترکیه خواهد بود که در مدت زمان فعایت این رویداد بین‌المللی به ارائه آخرین دستاوردهای خود در این زمینه خواهند پرداخت.
گفتنی است: این نمایشگاه از امروز به مدت چهار روز از ساعت 9 الی 17 میزبان علاقه‌مندان و فعالان حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی خواهد بود.
  • خبرنگار: رسول صادقی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: امیر جعفری آزاد/ سردبیر