بخش برق
1397/12/28 11:35:00
مديرعامل توانير اعلام كرد:
آمادگي صنعت برق در لحظه تحويل سال با بيش از 20 هزار نيروي عملياتي
مدیرعامل توانیر گفت: به منظور حفظ پايداري شبكه برق كشور، در ايام نوروز و به ويژه لحظه تحويل سال، بيش از 20 هزار نفر از همكاران در بخش‌هاي مختلف صنعت برق مشغول به كار خواهند بود .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، محمدحسن متولی‌زاده با بیان این مطلب افزود: براساس تقسيم بندي صورت گرفته در بخش انتقال و فوق توزيع 13 هزار نفر در ايام تعطيلات در محل كار خود حاضر خواهند بود.
متولي‌زاده ادامه داد: با توجه به اهميت اين بخش، پرسنل صنعت برق در محل‌هاي كار خود حاضر خواهند بود تا شبكه انتقال و فوق توزيع به عنوان زيرساخت اصلي شبكه برق كشور پايداري خود را حفظ نمايد و در صورت وقوع رخدادي غيرمنتظره بتوان در كوتاه ترين زمان ممكن به رفع آن اقدام كرد.
وی همچنين در خصوص تهمیدات صورت گرفته بخش توزيع، گفت: در بخش توزيع نيز بيش از 15 هزار نفراز همكاران در ايام تعطيلات و لحظه تحويل سال مشغول به كار خواهند بود. در این بخش همكاران صنعت برق در واحدهاي مربوط به ديسپاچينگ، اتفاقات، اكيپ‌هاي عملياتي و... حضور خواهند داشت.
مديرعامل توانير تصريح كرد: در ايام تعطيلات نوروز تمامی مجموعه‌هاي صنعت برق آماده خدمت رساني به مشتركان هستند و در صورت بروز مشكل هموطنان مي‌توانند از طريق تماس با شماره 121، موارد را به همكاران صنعت برق اطلاع دهند.
متولی‌زاده در پایان گفت: در كنار بخش‌هاي انتقال، فوق توزيع و توزيع، پرسنل صنعت برق در كليه نيروگاه‌ها نيز به صورت شبانه‌روزي مشغول به فعاليت خواهند بود تا جريان برق به عنوان نبض اصلي زندگي و روشنايي براي هموطنان حفظ شود.

  • خبرنگار: روح‌الله حمیدیان
  • منتشر کننده: رسول صادقی/ دبیر خبر