بخش برق
1398/01/15 21:52:56
معاون برق و انرژی وزیر نیرو در حاشیه سفر به استان لرستان:
برق 573 روستا در استان لرستان وصل شد/ تمامی روستاهای استان تا پایان هفته آینده برق‌دار می‌شود/ شبکه‌های فوق توزیع، انتقال و فشار قوی لرستان در حالت پایدار قرار دارد
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: سیلاب اخیر تعداد ۶۷۰ روستا را در استان لرستان بی‌برق کرد که با تلاش شبانه‌روزی صورت گرفته تاکنون ۵۷۳ روستا برق‌دار شده و مشکل قطعی برق مابقی روستاهای استان تا پایان هفته آینده حل خواهد شد.

«همایون حائری» شامگاه پنج‌شنبه در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، در حاشیه سفر به شهرهای پلدختر و معمولان افزود: در حال حاضر تعداد ۹۷ روستا در استان به‌دلیل تخریب جاده دسترسی بدون برق است که با همکاری وزارت راه و شهرسازی، حداکثر تا پایان هفته آینده تمامی روستاها برق‌دار خواهند شد.
وی با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی ۱۰۶ اکیپ عملیاتی برق در استان اظهار کرد: با تلاش‌های انجام شده هم‌اکنون شبکه‌های فوق توزیع، انتقال و فشار قوی در حالت بسیار مناسب و پایدار قرار دارد.
حائری ادامه داد: همکاران ما امروز در منطقه غرب شهرستان پلدختر، به محض تخلیه آب‌های سطحی از درون منازل و ایمن شدن محیط، پس از تست نسبت به وصل جریان برق اقدام ‌کردند.
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با اشاره به از بین رفتن کامل جاده دسترسی یکی از روستاهای اطراف معمولان تصریح کرد: تمهیداتی اندیشیده شده تا با اقدام ویژه، برق این روستا تا فردا وصل شود.

  • خبرنگار: حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر