بخش برق
1398/01/27 08:00:44
اجرای طرح توسعه 23 هزار متر شبکه‌های توزیع برق در شهرستان دامغان
مدیر توزیع برق شهرستان دامغان از اجرای طرح توسعه 23 هزار و 900 متر شبکه‌های توزیع برق در سال 97 خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سیدمحمدحسین ترابی" به احداث پنج هزار و 600 متر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی اشاره کرد و گفت: توسعه 18 هزار و 300 متر شبکه فشار متوسط هوایی و زمینی، از برنامه‌های اجرایی شده است.
وی با بیان این که22  ایستگاه هوایی توزیع برق در مدت زمان مذکور نصب شده افزود: این تعداد پست برق با ظرفیت یک‌هزار و 230 کیلوولت آمپر در این شهرستان به بهره‌برداری رسیده است.
مدیر توزیع برق شهرستان دامغان اضافه کرد: به‌منظور پایداری شبکه‌های برق‌رسانی، عملیات اصلاح و بهینه‌سازی 18 هزار متر شبکه‌های توزیع برق شهرستان به همت گروه‌های اجرایی این مدیریت به اجرا درآمده است.
وی با ابراز این که در سال گذشته 170 پروژه عمرانی برق‌رسانی عملیاتی شده تصریح کرد: برای این تعداد پروژه، 57 میلیارد و 441 میلیون ریال اعتبار صرف شده است.
ترابی خاطرنشان کرد: احداث شبکه دو مداره جاده طزره به‌طول هشت هزار متر، نصب یک دستگاه اتوبوستر روی فیدر سرکویر، تامین برق شهرک جدید بادله، جابه‌جایی پست هوایی عمومی دهخدا، مومن آباد و شهرک بوستان و تامین برق ایستگاه گاز مومن آباد و آبخشان، از اهم فعالیت‌های صورت گرفته به‌شمار می‌آید.
وی اضافه کرد: احداث شبکه 20 کیلوولت جاده بشم به‌طول 20 هزار متر، برقراری شبکه فشار متوسط و پست هوایی خیابان خوریا و محله امام و همچنین جابه‌جایی ترانس و شبکه کلاته ملا، از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که برای سال جاری پیش‌بینی شده است.
  • خبرنگار: ابوالفضل همتی
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر