بخش آب
1398/04/29 14:39:13
مدیرعامل آب منطقه‌ای کرمان در گفت‌و‌گو با پاون:
مشکل کمبود آب شرب کرمان به‌زودی حل می‌شود/ تکمیل خط انتقال آب سد صفارود به کرمان تا نیمه اول مرداد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان از به‌کارگیری تمهیدهای لازم برای حل مشکل کمبود آب شرب شهر کرمان خبر داد و گفت: به همین منظور 11 کیلومتر انتهایی خط انتقال آب از سد صفارود به کرمان تا نیمه اول مردادماه سال جاری تکمیل و بخش عمده‌ای از مشکل تامین آب این شهر حل خواهد شد.
"ابراهیم علیزاده" در گفت‌و‌گو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای حل مشکل کمبود آب شرب شهر کرمان اظهار کرد: به‌منظور برطرف شدن مشکل کمبود آب شهر کرمان در تابستان جاری، بخش انتهایی پروژه انتقال آب از سد شهیدان امیرتیموری (صفارود) به سرعت در حال انجام است.
وی به راهکارهای لازم برای حل مشکل تامین کمبود آب شرب شهر کرمان اشاره کرد و افزود: علاوه بر این، کمبود آب شهر کرمان در تابستان جاری با وارد مدار شدن پنج حلقه چاه جبران خواهد شد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان با بیان اینکه پیمانکار مربوطه تمام توان خود را برای اتمام 11 کیلومتر انتهایی خط انتقال آب به‌کار بسته است، افزود: قرار است 11 کیلومتر انتهایی خط انتقال آب به کرمان هر چه زودتر به اتمام برسد تا آب شرب شهر کرمان از طریق این خط انتقال آب تامین شود.
علیزاده با بیان اینکه با تمام توان به دنبال آن هستیم تا با اجرایی شدن این پروژه دچار بحران آب در شهر کرمان نشویم، خاطرنشان کرد: خط انتقال آب به شهر کرمان تا نیمه اول مرداد سال جاری تکمیل خواهد شد.
  • خبرنگار: فرشته افضلی
  • منتشر کننده: حمید ثریانی/ دبیر خبر