کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1398/10/02 12:11

جلوگیری از استفاده غیرمجاز دستفروشان از شبکه برق پایتخت

سه منطقه برق تهران بزرگ در برابر استفاده غیرمجاز دستفروشان و سرقت انرژی از شبکه توزیع برق، ایمن‌سازی شد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، با هدف جلوگیری از استفاده غیرمجاز از انرژی برق به‌ویژه تخلفات شبانه دستفروشان و وانت بارها، با هماهنگی و راهبری دفتر حراست و امور محرمانه این شرکت، مانوری مشترک در محدوده عملیاتی مناطق برق 17 شهریور، بوعلی و مولوی، برگزار شد.
مسعود قاسمی، مشاور مدیرعامل و مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: در این مانور که با هماهنگی مراجع قضایی و حضور عوامل انتظامی و همچنین همراهی و همکاری نیروهای عملیاتی مناطق مذکور برگزار شد، شبکه توزیع برق و انشعاب‌های نصب شده در محدوده مانور، بررسی و سلامت لوازم اندازه‌گیری مورد استفاده واحدهای تجاری، ارزیابی شد.
بر اساس این گزارش، پیرو بررسی‌های انجام شده، ضمن شناسایی و قطع تعدادی از انشعاب‌های غیرمجاز، با هدف جلوگیری از استفاده متخلفان به‌ویژه دستفروشان و وانت بارها از شبکه توزیع برق، نسبت به اصلاح درب پست، شالترهای برق، جعبه‌های انشعاب و پایه‌های روشنایی با هدف ایمن‌سازی در برابر استفاده غیرقانونی متخلفان از شبکه توزیع برق اقدام شد.
شایان ذکر است، ممانعت از استفاده غیرقانونی متخلفان از شبکه توزیع برق پایتخت با بررسی منظم محدوده‌های پاک‌سازی شده توسط گشت‌های منظم مناطق 22‌گانه برق ادامه خواهد داشت.
  • خبرنگار:محمدعلی منصوری
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر