کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1399/04/14 15:18
رئیس جمهور در آیین افتتاح طرح‌های آب و برق فارس و کرمانشاه:

فیلم/ اینکه ما بتوانیم با آمار و ارقام و زمانبندی حرف بزنیم، یکی از آرزوهای من بود که الحمدلله در پویش #الف_ب_ایران و آب و برق به این نقطه رسیدیم

بخشی از سخنان رئیس جمهور در آیین افتتاح طرح‌های آب و برق فارس و کرمانشاه در هفته نهم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران

دکتر حسن روحانی، رییس‌جمهوری:

نکته مهم، مسئله نظم، ترتیب و زمان بندی و وعده دقیق دادن به مردم است. یک وقتی ما به مردم وعده می دهیم می گویم در این دولت تعدادی سد را انشاءالله به افتتاح خواهیم رساند، اما یک وقتی خیلی دقیق تر در این زمینه حرف می زنیم و می گوییم تا امروز ۴۳ سد را افتتاح کرده‌ایم و تا پایان دولت ۵۸ سد را به افتتاح خواهیم رساند.

اینکه ما بتوانیم با آمار و ارقام و زمان‌بندی حرف بزنیم یکی از آرزوهای من بود. در کشورهای غربی اینگونه است؛ در کشورهای اروپایی اعلام می کنند مثلاً تا پایان دو تا سه سال دیگر این ده پروژه به افتتاح می‌رسد، حتی تاریخ و روزش را هم اعلام می کنند. ما امروز الحمدلله در کشور در پویش «الف_ب» یعنی آب و برق به این نقطه رسیدیم که تا «ی» آخر باید برویم.

اینکه وزیر ما می‌گوید در شش ماهه دوم سال گذشته چه طرح هایی افتتاح شده و در ۱۲ ماه پیش رو چه طرح هایی افتتاح خواهد شد، برای سال آینده هم تا پایان دولت که حدود پنج شش ماه می شود، آن هم دارد اعلام می‌کند و این برای ما خیلی مهم است.

منظم بودن، برنامه ریزی دقیق داشتن، با محاسبه حرکت کردن، مردم را با نشاط می‌کند، مردم را امیدوار می‌کند. در همه طرح‌ها باید بتوانیم طبق زمانبندی با مردم حرف بزنیم و این بسیار مهم است.

​مشاهده فیلم در فایل پیوست
  • خبرنگار:حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده:امیر جعفری آزاد/ سردبیر