کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
فرهنگی
1399/04/23 07:26

امضاي تفاهم‌نامه همكاري بين وزارت نيرو و ستاد اقامه نماز كشور

وزارت نيرو و ستاد اقامه نماز کشور به منظور ترويج و توسعه فرهنگ اقامه نماز، اعتلا و اثربخشي هرچه بيشتر نماز در الگوي سبك زندگي کارکنان این وزارتخانه، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، طی اين تفاهم‌نامه كه بين وزارت نيرو و ستاد اقامه نماز كشور منعقد شد در 14 بند به امضاي وزير نيرو، نماينده رئيس جمهور در امر نماز و رئيس ستاد اقامه نماز كشور رسيد، بر ترويج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در صنعت آب و برق كشور در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري تاکید شده است.
در برنامه‌هاي مصوب اقامه نماز وزارت نيرو در سال 99 راهبردهاي مديريتي، آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و تبليغي وجود دارد كه اين برنامه‌ها در ساير شركت‌هاي صنعت آب و برق قابليت اجرا داشته و در نهايت مورد پيگيري، نظارت و ارزيابي قرار خواهد گرفت.
در این تفاهم‌نامه که به تمامی شركت‌هاي صنعت آب و برق كشور نیز ابلاغ شده، مواردی همچون بهره‌گيري از ظرفيت دستگاه در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري به اجلاس 27 نماز به‌منظور مشاركت در بهينه‌سازي مصرف انرژي (آب و برق) در نمازخانه‌هاي مدارس، تجليل و تقدير از فعالان و خادمان اقامه نماز، آموزش و توانمندسازي كاركنان و مخاطبان و مشاركت در امر مسجدسازي در مناطق محروم مورد تاکید قرار گرفته است.
بنا بر این گزارش، توليد و نشر محتواهاي مناسب نمازي و مهدويت و برگزاري سيزدهمين دوره مسابقات قرآن و نماز ويژه كاركنان و همسر پرسنل از دیگر موارد قید شده در این تفاهم‌نامه است.
  • خبرنگار:حمید ثریانی/ دبیر خبر
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر