کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
1399/05/25 13:45
همزمان با هفته دولت امسال؛

8 پروژه برق‌رسانی در سمنان افتتاح می‌شود

هشت پروژه برق‌رسانی در حوزه توزیع برق شهرستان سمنان، با مبلغ 46 میلیارد و 455 میلیون ریال به مناسبت هفته دولت امسال، افتتاح می‌شوند.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مدیر توزیع برق شهرستان سمنان با بیان این خبر گفت: پروژه بهینه‌سازی 30 ایستگاه هوایی و زمینی توزیع برق و اصلاح هفت هزار و 221 متر شبکه در نقاط مختلف شهرستان با مبلغ 14 میلیارد و 191 میلیون ریال در هفته دولت افتتاح خواهند شد.
"مهدی پاک طینت" با اشاره به این که پروژه بهینه سازی یک هزار و 620 دستگاه انشعابات دیماندی و آمپری با اعتبار هفت میلیارد و 45 میلیون ریال افتتاح می‌شوند، افزود: پروژه توسعه سه هزار و 754 متر شبکه توزیع برق هوایی و زمینی با هزینه هفت میلیارد و 41 میلیون ریال مورد بهره برداری واقع می‌شود.
وی با اشاره به اینکه پروژه بهسازی و احداث یک هزار و 441 متر شبکه روشنایی معابر در سطح شهرستان با اعتبار دو میلیارد و 119 میلیون ریال بهره برداری خواهد شد، اضافه کرد: پروژه توسعه 10 دستگاه پست هوایی توزیع برق با مجموع قدرت یک هزار و 455 کیلوولت آمپر به مبلغ پنج میلیارد و 731 میلیون ریال نیز بهره برداری خواهند شد.
وی با عنوان این که پروژه احداث پست زمینی پدمانتد با قدرت 400 کیلوولت آمپر به همراه یک دستگاه ترانس با ظرفیت 630 کیلوولت آمپر در خیابان شیخ فضل ا... نوری با هزینه سه میلیارد و 368 میلیون ریال افتتاح می‌شوند، تصریح کرد: پروژه بهینه سازی یک هزار و 45 متر شبکه فشار ضعیف زمینی خیابان امام خمینی (ره) شرقی، حدفاصل چهارراه مازندران تا میدان شهید بهشتی به مبلغ یک میلیارد و 387 میلیون ریال نیز بهره برداری می‌شود.
پاک طینت اظهار داشت: پروژه بازسازی ایستگاه زمینی توزیع برق چهارراه مازندران با اعتبار پنج میلیارد و 573 میلیون ریال، از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح در هفته دولت به‌شمار می‌رود.
  • خبرنگار:ابوالفضل همتی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر