کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1399/08/24 23:58
معاون آب و آبفای وزیر نیرو در سفر به خوزستان عنوان کرد:

طرح‌ گردشگری سد مسجدسلیمان فرصتی برای اشتغال پایدار

معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: اجرای طرح گردشگری سد مسجدسلیمان در استان خوزستان می‌تواند فرصتی برای اشتغال پایدار در منطقه ایجاد کند.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "قاسم تقی‌زاده‌خامسی" در حاشیه بازدید از طرح‌های گردشگری سد مسجدسلیمان در استان خوزستان با بیان اینکه کار گردشگری می‌تواند به توانمندسازی مناطق کمک شایانی کند، اظهار داشت: طرح گردشگری سد مسجدسلیمان یکی از طرح‌های خیلی خوب وزارت نیرو است که با برنامه‌ریزی انجام شده امیدواریم ایجاد این طرح و واگذاری آن به بخش خصوصی، اشتغال در این منطقه افزایش پیدا کند.
این گزارش می‌افزاید، مجموعه‌های کلان سرمایه‌گذاری همچون کمپ عظیم گدار و فاز 2 پلاژ مارون از جمله طرح‌هایی است که برای نخستین بار در کشور با مدلی متنوع و پیشرو در سیاستگذاری و برنامه‌ریزی سرمایه‌گذاری و مدیریت بهره‌برداری در برنامه‌های اساسی این سازمان گنجانده شده است. 
همچنین تعداد طرح‌های چابک با ظرفیت سرمایه‌گذاری محدود و در دست اقدام ۶ طرح با حجم سرمایه‌گذاری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان و حجم سرمایه‌گذاری لازم در به ثمر رساندن دو طرح کلان این سازمان، در دوره میان مدت ۵ ساله آتی بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان خواهد بود.
  • خبرنگار:امیر رضا آزاده
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر