کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/09/10 12:01

جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو به‌صورت مجازی برگزار می‌شود

جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو، در دی ماه سال جاری با مشارکت وزارت نیرو و شرکت‌های تابعه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در این جشنواره مطابق روال سال‌های گذشته، شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو و شرکت‌های تابعه، شرکت‌های فناور، دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها در حوزه آب، برق و انرژی به ارائه محصولات فناورانه، تجهیزات و دستاوردهای پژوهشی خود خواهند پرداخت.  
این جشنواره به مناسبت گرامی‌داشت هفته پژوهش و با هدف کاربست نتایج تحقیقات در صنعت و فراهم نمودن زمینه‌های تولید محصولات فناورانه در صنعت آب، برق و انرژی، شناسایی و عرضه عملکردهای پژوهشی و فناوری حوزه‌های آب و برق، تشویق و تقدیر از پژوهشگران، فناوران، موسسات پژوهشی و دستگاه‌های اجرایی برتر، ایجاد فضای تعاملی میان پژوهشگران و فناوران، بسترسازی برای تجاری‌سازی یافته‌های پژوهشی و محصولات فناورانه، انتقال تجارب در حوزه پژوهش و فناوری، توسط پژوهشگاه نیرو در دی ماه سال جاری برگزار می‌شود.
 
برگزاری نشست انتقال تجربیات عملیاتی بکارگیری دستاوردهای پژوهشی، رو‌نمایی از پروژه‌های پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در هفته پژوهش و فناوری به صورت پخش زنده، برگزاری نمایشگاه مجازی محصولات فناورانه، برقراری کریدور پژوهش و فناوری، بررسی چالش‌های بهره برداری صنعت آب و برق، راه‌اندازی تور مجازی آزمایشگاه‌های مرجع، برگزاری مجموعه‌ای از نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی به‌صورت آنلاین، از جمله رویدادهای مهم این جشنواره مجازی است.
شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو، شرکت‌های فناور، دانش‌بنیان و استارتاپ‌های علاقه‌مند به ارائه محصولات فناورانه، می‌توانند از طریق نشانی الکترونیکی http://NirooRTFair.nri.ac.ir در این جشنواره ثبت نام کنند.
  • خبرنگار:خدیجه محمدی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ دبیر خبر