کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب
1399/11/08 14:33
در راستاي تعامل صنعت و دانشگاه؛

شركت برق منطقه‌ای گيلان و دانشگاه آزاد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

تفاهم‌نامه همكاری‌های علمی، پژوهشی و آموزشی مشترك بين شركت برق منطقه‌اي گيلان و دانشگاه آزاد اسلامي استان با هدف ارتباط مؤثر صنعت و دانشگاه و تحقق سياست‌هاي كلان وزارت نيرو به امضا رسید.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)،‌ تفاهم‌نامه همكاري مشترك بين شركت برق منطقه‌اي گيلان و دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي گيلان با هدف ارتباط مؤثر صنعت و دانشگاه به امضاي «بهمن داراب زاده» مديرعامل اين شركت و «محمد دوستار» ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان رسيد.
ايجاد زمينه‌هاي جلب همكاري، ارایه خدمات علمي- فني، گسترش تحقيقات براي حمايت از ارتقاي بهر‌ه‌وري بخش تحقيقات در دستگاه‌هاي اجرايي و دستگاه‌هاي علمي، پژوهشي و فرهنگي از طريق سرمايه‌گذاري مناسب و استفاده بهينه از امكانات، استعدادها و ظرفيت ها، رفع نيازهاي پژوهشي، مشاركت مؤثر پژوهشگران دانشگاهي و صنعتي از مهم‌ترين اهداف اين تفاهم‌نامه است.
همچنين تدوين راهكارهاي اجرايي، شناسايي موانع، محدوديت‌ها و رفع نيازها، توسعه فعاليت‌هاي پژوهشي و آموزشي و ارتقاي توامان سطح علمي و فني دانشجويان و پرسنل شركت برق منطقه‌اي گيلان و همكاري در راستاي تعريف و اجراي پايان نامه‌هاي دانشجويي در مقاطع كارشناسي ارشد و رساله دكتري منطبق با نيازها و اولويت‌هاي تحقيقاتي واحدهاي اجرايي شركت و بهره‌برداران اين بخش از ديگر موارد مطرح شده در اين تفاهم‌نامه است.
  • خبرنگار:حسين اميدخواه
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر