کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
1399/12/05 13:42

پوشش 73 درصدی شبکه جمع‌آوری بهداشتی فاضلاب در منطقه یک آبفای تهران

مدیر دفتر بهره‌برداری از تاسیسات فاضلاب شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از پوشش 73 درصدی شبکه جمع‌آوری بهداشتی فاضلاب در این منطقه خبر داد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "تیمور علیزاده" گفت: آبفای منطقه یک تهران حدود ۱۲۲ هزار مشترک آب دارد که تقریبا ۷۳ درصد این انشعاب‌ها به شبکه فاضلاب وصل شده‌اند و انشعاب فاضلاب بقیه مشترکان نیز طبق برنامه در حال نصب است.  

علیزاده افزود: تاکنون حدود ۱۰۵۰ کیلومتر شبکه فاضلاب در محدوده آبفای منطقه یک شهر تهران اجرا شده و حدود ۴۰۰ کیلومتر شبکه نیز توسط شرکت فاضلاب در حال تکمیل است که قرار است در آینده نزدیک این میزان شبکه را تحویل بگیریم.  

مدیر دفتر بهره‌برداری از تاسیسات فاضلاب آبفای منطقه یک تهران با اشاره به اشراف کامل به گلوگاه‌های شبکه فاضلاب و اتخاذ تمهیدهای لازم برای جلوگیری از وقوع حادثه افزود: هم‌اکنون شاخص زمان رسیدگی به حوادث شبکه فاضلاب در این منطقه به ۵۰ دقیقه رسیده که زمان بسیار خوبی است.  

وی، یکی از چالش‌های مهم این شرکت در بخش فاضلاب را انفصالات موجود در شبکه دانست و افزود: این انفصالات ۱۰ کیلومتر از مجموع طول شبکه را شامل می‌شود که همزمان توسط شرکت فاضلاب و آبفای منطقه یک در دست برطرف شدن است.

  • خبرنگار:رویا مرادی زاده
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر