کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1399/12/11 09:37
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل خبر داد:

۱۱۸هزار مشترک برق استان اردبیل مشمول تخفیف صد درصدی بهای برق مصرفی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از تخفیف ۱۰۰ درصدی برق برای ۱۱۸ هزار مشترک استان اردبیل از اول آبان‌ماه سال‌جاری تاکنون و در قالب طرح برق امید خبر داد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "حسین قدیمی" با اشاره به اینکه از این تعداد ۴۵ هزار مشترک روستایی و ۷۳ هزار مشترک شهری که مشمول تخفیف صددرصدی برق شده‌اند، اظهار داشت: هدف طرح برق امید اصلاح الگوی مصرف مشترکان خانگی با بهره‌گیری از سازوکارهای تشویقی و بازدارنده است و مشترکان به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم می‌شوند.
وی افزود: برای هر دسته متناسب با منطقه جغرافیایی، الگوی مصرف برق تعیین می‌شود و مشترکان به تناسب مشارکت در این طرح از مزایای تشویقی شامل تخفیف تا ۱۰۰ در صد تعرفه برق بهره‌مند می‌شوند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل همچنین از راه‌اندازی قبض برق دیجیتال در اپلیکیشن برق من خبر داد و افزود: در قبض دیجیتال علاوه بر مشاهده مبلغ قبض، تحلیل جایگاه مصرف برق مشترک نسبت به بقیه شهروندان، مشخصات کامل و تصویر چهره و زمان مراجعه بعدی مامور قرائت قابل مشاهده است.
قدیمی افزود: مشمولیت طرح برق امید، چگونگی و راهکارهای مدیریت مصرف از دیگر اطلاعاتی است که قبض دیجیتال در اختیار مشترکان برق قرار می‌دهد.
  • خبرنگار:رویا اللهقلی پور
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر