کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1400/02/01 11:56
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی تبریز عنوان کرد:

برنامه کاهش 10 درصدی مشترکان پرمصرف تبریز در سال 1400

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با تشریح اهداف کمّی طرح برق امید در سال 1400 گفت: طبق اهداف این طرح، کاهش 10 درصدی تعداد مشترکان پرمصرف در بازه‌ زمانی پیک بار را در برنامه‌ کاری خود داریم.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "عادل کاظمی" با بیان اینکه طرح برق امید از سال گذشته آغاز شده و هدف آن بهبود الگوی مصرف در بخش خانگی است، افزود: به منظور استفاده‌ حداکثری از ظرفیت برق امید در کاهش پیک بار سال 1400، اهداف کمّی این طرح برای کاهش پیک بار سال جاری و نحوه‌ محاسبه‌ آن مشخص شده است.
کاظمی ادامه داد: بر این اساس کاهش 10 درصدی تعداد قبوض صادره در الگوی پرمصرف در بازه‌ زمانی پیک بار از ابتدای تیرماه تا پایان مهرماه و انتقال آن به الگوهای کم‌مصرف و خوش‌مصرف در مقایسه با دوره‌ مشابه سال قبل، هدف اصلی برق امید است.
وی همچنین به نحوه‌ محاسبه‌ شاخص ارزیابی الگوی مصرف در سال جاری اشاره کرد و گفت: به منظور ارزیابی عملکرد، تمامی قبوض صادره که تاریخ قرائتشان متعلق به زمان پیک بار تابستان باشد در سه الگوی کم‌مصرف، خوش‌مصرف و پرمصرف تفکیک شده و پس از مقایسه با مصرف آنها در سال 99، به نسبت تغییر حاصل شده، شاخص عملکرد منظور خواهد شد.
  • خبرنگار:مهدی زنده‌رزم
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر