کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
آب و فاضلاب
1400/02/19 14:22
سرپرست شرکت آب و فاضلاب خوزستان خبر داد:

اختصاص ۴ هزار میلیارد ریال به پروژه بزرگ فاضلاب مسجدسلیمان/ توسعه شبکه آبرسانی این شهرستان با اجرای ۳ طرح مهم

سرپرست شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: چهار هزار میلیارد ریال اعتبار برای پروژه فاضلاب شهرستان مسجدسلیمان در نظرگرفته شده است.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "فرزان عباسیان" در رابطه با حل مشکل فاضلاب شهرستان مسجدسلیمان افزود: کار مناقصه این پروژه در حال انجام است و پس از مراحل لازم، طبق منطقه بندی مشخص، پروژه بزرگ فاضلاب شهری را در مسجدسلیمان با پیش بینی ۳۰ ماهه شروع خواهیم کرد.
وی گفت: یکی از نقاط مهم و اولویت دار پروژه فاضلاب شهری این شهرستان در فلکه زندان مسجدسلیمان است که باید هر چه زودتر نسبت به تکمیل و بازگشایی این مسیر و کاهش بار ترافیکی در این منطقه اقدام کرد و همچنین با تقویت و اتصال شبکه خط لوله مناطق گدار و چهاربیشه می‌توان توازن را در شبکه توزیع آب در مناطق مختلف این شهرستان ایجاد کرد.

توسعه شبکه آبرسانی مسجدسلیمان با اجرای ۳ طرح مهم
عباسیان با بیان اینکه امسال سه برنامه برای توسعه شبکه آبرسانی مسجدسلیمان در دست اقدام داریم، اظهار کرد: تقویت و رینگ خط انتقال گدار و چهاربیشه به منظور تقویت آبرسانی در شهرستان، بازسازی و اورهال کامل مخزن ۵۰ هزار مترمکعبی این شهرستان و وارد مدارکردن شبکه‌های قدیمی و انجام شده به طول ۵۰ کیلومتر، از جمله برنامه‌های در دست اقدام است.
سرپرست شرکت آب و فاضلاب خوزستان ادامه داد: در جریان اجرای پروژه فاضلاب شهری از تصفیه‌خانه محلی در مسیر فاضلاب شهری بر اساس منطقه‌بندی انجام شده، استفاده خواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: پروژه تقویت و اتصال خط انتقال چهاربیشه به عنوان یک اولویت، پس از دریافت دستور استاندار خوزستان و به صورت ترک تشریفات از اوایل خرداد آغاز خواهد شد.
  • خبرنگار:راشین نجارپور
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر