کاربر گرامی! شما به دلیل داشتن دسترسی مورد نیاز می توانید این خبر را ویرایش نمایید.

ویرایش
برق
1401/04/02 10:39

انعقاد بیش از ۲۰۰۰ تفاهم‌نامه مدیریت مصرف برق در اردبیل

مدیرعامل شركت توزيع نيروي برق استان اردبيل، با بیان اینکه از ابتداي سال‌جاری تاکنون بيش از ۲۷۰۰ تفاهم‌نامه همكاري با مشتركان صنعتي، كشاورزي، اداری و مراکزCNG منعقد شده است، گفت: پيش‌بيني مي‌شود حدود 80 مگاوات صرفه‌جویی در این بخش‌ها صورت گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "حسین قدیمی" اظهار داشت: از اين تعداد تفاهم‌نامه، 400 مورد در بخش صنايع، 300 مورد ادارات، 2 هزار مورد چاه كشاورزي و 70 مورد جايگاهCNG  بوده است.
وی با بیان اینکه سال‌ گذشته در راستاي مديريت مصرف برق، حدود هزار و 200 تفاهم‌نامه با مشتركان منعقد شد، افزود: با همکاري صنايع، کشاورزان و ادارات استان اردبيل، 60 مگاوات صرفه‌جويي در سال گذشته انجام شد.
مدیرعامل شركت توزيع نيروي برق استان اردبيل، بیان کرد: بيش از سه ميليارد و 500 ميليون تومان به مشتركان همكار در كاهش پيك تابستان سال گذشته، پاداش پرداخت شد.
وي افزود: امسال نیز به آن دسته از مشترکان صنعتی که در بازه زمانی یکم خرداد ماه تا ۳۱ شهریورماه مصرف خود را کاهش دهند، متناسب با مقدار کاهش مصرف و روز‌های همکاری پاداش تعلق می‌گیرد.
قدیمی هم چنين به اطلاعيه جديد شركت توانير در خصوص بهره‌‌مندي مشتركان كشاورزي از برق رايگان اشاره كرد و افزود: كليه كشاورزان مي‌توانند با عدم استفاده از برق چاه‌هاي كشاورزي به مدت 5 ساعت در بازه زماني 11 تا 18 (كه در تفاهم‌نامه همكاري درج مي‌شود) و انتقال زمان آبياري به ساعات ديگر، از برق رايگان در مابقي ساعات شبانه روز استفاده نمايند.
  • خبرنگار:رویا اللهقلی پور
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر