آب
1401/05/15 08:59

آب شرب شهرها و روستاهای سیل‌زده استان فارس وصل شد

مدیرعامل و رئیس ستاد بحران شرکت آب و فاضلاب فارس گفت: با تلاش شبانه‌روزی تیم‌های فنی و بهره‌برداری آب شرکت و امور آبفای شهرستان‌های تابعه، آب شرب 170 شهر و روستای آسیب دیده در سیل‌ اخیر وصل و آبرسانی در این مناطق به روال معمول بازگشت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "علی‌جان صادق‌پور" با اعلام این خبر بیان کرد: در پی بارندگی‌ سیل‌آسای روزهای گذشته در 19 شهرستان‌ استان فارس، به زیرساخت‌های آبرسانی ۷ شهر و ۱۶۳ روستا آسیب‌های جدی وارد شد که با همت و تلاش‌شبانه‌روزی گروه‌های فنی و اتفاقات آب شرکت آبفا فارس و امور و ادارات آبفا تابعه، تاسیسات آب شرب همه شهرهای دچار بحران به صورت موقت ترمیم و وصل شد.
وی در ادامه با اشاره به عملیات بازسازی تأسیسات آب شرب این روستاها گفت: مأموران اتفاقات ما با تلاش و کار شبانه‌روزی آب شرب شهرها و روستاهای آسیب دیده را به طور موقت وصل کردند تا مردم شریف استان در تابستان جاری با مشکلات کم‌آبی یا بی‌آبی مواجه نباشند.
صادق‌پور ابراز امیدواری کرد: با تخصیص‌های مالی ویژه توسط متولیان امر، به زودی ترمیم و بازسازی دائم و همچنین محکم سازی تاسیسات آبرسانی آسیب دیده در سیل انجام پذیرد.
  • خبرنگار:کاوه ایروانی‌کشکولی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر