1401/05/25 08:34

اخذ اسناد مالکیت 1500 هکتار از اراضی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل

مشاور مدیرعامل و مدیرحقوقی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل گفت: در راستای ساماندهی و مستندسازی اموال غیرمنقول و اجرای قانون جامع حدنگار و مصوبات کارگروه استانی اجرای قانون مذکور از ابتدای سال جاری اسناد مالکیت بیش از 1500 هکتار از اراضی و املاک فاقد سند اخذ شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "رحمان نجفی" افزود: با نظارت و راهبری دفتر حقوقی و همکاری دیگر واحدها در جهت جانمایی و تثبیت و اخذ اسناد مالکیت محدوده های متعلق به شرکت اعم از بستر رودخانه ها و مسیل ها، سد و شبکه، آبگرم، ساختمان اداری و مسکونی و ایستگاه تبخیرسنجی، تاکنون اسناد مالکیت 1069 هکتار از اراضی و املاک و 138 هکتار از بستر رودخانه های استان صادر و تحویل شده است .
وی با اشاره به اهم اقدامات در راستای اخذ اسناد مالکیت اراضی و املاک فاقد سند تصریح کرد: در این راستا اخذ اسناد مالکیت برخی از محدوده های شاخص از جمله سد یامچی به میزان 417 هکتار، سد شورابیل به میزان 88 هکتار در تیر و مرداد سال جاری صورت گرفته است.
نجفی اظهار داشت: ابتدای امسال نیز اسناد مالکیت سد نئور به میزان 562 هکتار و آبگرم ویله دره به میزان 138 مترمربع صدور و اخذ شده است.
  • خبرنگار:بهنام دانشی
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر