فرهنگی
1401/12/24 16:27
از سوی معاون رئیس جمهور صورت گرفت؛

تقدیر از وزیر نیرو در جمع خادمان ایثارگران/ مروجان فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت صنعت آب و برق تجلیل شدند

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تقدیر از وزیر نیرو در جمع خادمان ایثارگران، با اهدای لوح تقدیر از مروجان فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت صنعت آب و برق قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی" در آئین تجلیل از خادمان، ایثارگران و مروجان فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت ضمن قدردانی از "علی‌اکبر محرابیان" وزیر نیرو، از 70 نفر از مدیران و کارشناسان صنعت آب و برق به عنوان خادمان ایثارگران تقدیر کرد.
مراسم بزرگداشت و تجلیل از خادمین ایثارگران وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی روز گذشته، با حضور "سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی" معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، "رضا رحیمی نسب" دبیر شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران، "سردار سرتیپ دوم پاسدار ابوالقاسم شریفی" مسئول ایثارگران ستاد کل نیروهای مسلح، "احمد امیرآبادی فراهانی" رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی" و "سید یعقوب مرادی" مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران، در سالن سازمان حج و زیارت برگزار شد.
آئین تجلیل از خادمین ایثارگران و مروجین فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت، طی برگزاری جلسات متعدد در شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران به پاس ارج نهادن به توانمندی و تلاش‌های صورت گرفته در حوزه ایثارگران دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.
گفتنی است، در آئین تجلیل از مروجان فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی، با اهدای لوح تقدیر از خادمین ایثارگران صنعت آب و برق تقدیر شد.
در بخشی از این تقدیرنامه آمده است:
 «سلام بر شهیدان که با سینه‌ای به وسعت هفت آسمان کرانه ناپیدای عشق و دلداگی به سوی معشوق ازلی و ابدی نماز عشق می‌گذارند و درود بر خادمین و خدمتگزاران آنها.
شکر باید گفت بر تقدیری که یاری‌مان نمود تا بار گران تقدیر و تجلیل ایثارگران «همزمان با 22 اسفند 1401 و روز بزرگداشت شهدا» را به سرمنزل مقصود برسانیم.»
  • خبرنگار:معصومه قلباربند
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر