عمومی
1401/11/05 13:57

دوره آموزشی «نظام مدیریت عملکرد ویژه توانمندسازی بانوان مدیر صنعت آب و برق» برگزار شد

دوره آموزشی آنلاین «نظام مدیریت عملکرد ویژه توانمندسازی بانوان مدیر صنعت آب و برق» با مشارکت ۴۹۵ مدیر وزارت نیرو از سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، دوره آموزشی برخط نظام مدیریت عملکرد ویژه توانمندسازی بانوان مدیرِ شرکت‌های آب و برق به همت پژوهشگاه نیروی مرکز اصفهان با حضور ۴۹۵ شرکت‌کننده از سراسر کشور در چند بخش تخصصی برگزار شد.
در این دوره آموزشی "مریم کارگر نجفی" معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو و "سمیه خداپرست" مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده مطالبی را در رابطه با رویکرد و برنامه‌های مربوط به توانمندسازی مدیران و تربیت مدیران آینده از طریق اجرای آموزش‌های اثربخش، هدفمند و فراگیر ارائه دادند.
بیان سیاست‌ها و برنامه‌های حوزه منابع انسانی در زمینه فراهم‌سازی محیط کار بهتر و پویاتر، شناسایی و افزایش شرکت‌های دانش بنیان، اهمیت جذب و بکارگیری نخبگان و افزایش مهارت‌های عمومی زنان جهت تعادل بین نقش‌های چندگانه از جمله سرفصل‌های این دوره آموزشی است.
همچنین در این دوره آموزشی درباره تدوین دستورالعمل جذب و بکارگیری نخبگان در وزارت نیرو، قوانین حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و حفظ کرامت زن و کسب تحصیلات تخصصی و تجربه، موازین اخلاقی و صلابت، سلامت و سماجت به قانون‌گرایی به‌عنوان منشور موفقیت بانوان توانمند بحث و تبادل نظر شد.
لازم به توضیح است، "محمدرضا فدائی تهرانی" رئیس مرکز آموزش‌های تخصصی و صلاحیت حرفه‌ای صنعت آب و برق، "آزرم دهستانی" مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، امنیت فضای مجازی و آمار وزارت نیرو و "مانوش خطیبی" مدیرکل دفتر خصوصی‌سازی و امور مجامع وزارت نیرو نیز در این دوره آموزشی، توضیحاتی بر پایه سرفصل‌های عنوان شده ارائه کردند.
  • خبرنگار:معصومه قلباربند
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر