آب و فاضلاب
1401/11/05 19:24

دیدار مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران با یادگاران شهید مدافع حرم در شیراز

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران در سفر به شیراز، با حضور در منزل شهید مدافع حرم "مهرداد قاجار"، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام، از یادگاران شهید معظم دلجویی و قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)،  "سید یعقوب مرادی" در این دیدار، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع خانواده شهید عالیقدر مدافع حرم، بیان کرد: رشد، پیشرفت و توسعه همه‌جانبه کشور که امروز در سایه امنیت و آرامش به آن دست یافته‌ایم حاصل مجاهدت‌ها و ایثارگری مردانی است که با رهایی از تعلقات دنیوی جان خود را در راه سربلندی و آرمان‌های وطن فدا کردند.
مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران با بیان اینکه شهدا حق بزرگی بر گردن تک‌تک ما دارند، عنوان کرد: تداوم راه و زنده نگاه داشتن یاد شهدا، رسالت و ادای دین ما به مقام والای شهداست.
در جریان این گفت‌و‌گو، مدیر گروه جهادی شهید قاجار با اشاره به اقدامات مهمی که با یاد و نام شهید والامقام صورت گرفته است، گفت: پس از شهادت این بزرگوار در کنار برپایی موکب و ساخت مدرسه، در روستای نوروزان به کمک همکاران آبفا و حمایت مدیرعامل  این شرکت، یک پروژه چندین ساله آبرسانی در مدت چند ماه به بهره‌برداری رسید.
در این دیدار، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز نیز ضمن ابراز ارادت و احساس دین نسبت به جانبازان و خانواده شهدا گفت: رسیدگی به امور و رفع دغدغه‌ خانواده‌های معظم شهدا به نحو شایسته، افتخار و فرصت بزرگی برای خدمت‌گذاری است.
وی افزود: وجود این روحیه اخلاص، رمز موفقیت و عامل پیشرو بودن شرکت آب و فاضلاب در تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگری است.
وی حضور فرزندان ایثارگر را مایه برکت و عزت شرکت آب و فاضلاب شیراز دانست و افزود: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند در همین راستا دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.
  • خبرنگار:مژده کریمی‌نژاد
  • منتشر کننده:حمید ثریانی/ سردبیر